خط تولید

مرکز ماشینکاری CNC:

به منظور پاسخگویی به مشتریان بالاتر demands.FLY اتوماسیون معرفی تجهیزات پیشرفته تر اتوماسیون و فلسفه مدیریت، پیشرفته تر قطعات ماشینکاری و مونتاژ تکنولوژی، برتر وارداتی چند پلت فرم کامل CNC مرکز ماشینکاری، با سرعت بالا ماشین خودکار، CNC ابزار و ماشین آلات ماشینکاری، بالا دقت EDM، قالب تزریق، مهر زنی، ریخته گری و سایر تجهیزات مختلف از کشورهای مختلف، و ما در حال مبارزه را به ایستادگی در همان خط شروع با استاندارد های پیشرفته بین المللی هر روز.

مرکز پردازش CNC:

OEM / ODM

پرواز اتوماسیون اصرار دارد که فقط با خدمات خوب، یک شرکت می تواند در رقابت های جهانی برنده. بنابراین مشتریان ما همیشه با محصولات و خدمات ما راضی است.
در سال های اخیر، Angricht به بیش از 70 کشور و مناطق را توسعه داده است روابط بلند مدت نصب شده با برخی از شرکت های معروف در اروپا و آمریکا و فروش محصولات. گردش مالی به سرعت در حال پررونق 80 درصد در سال است.
در طرح جدید، پرواز اتوماسیون از مزایای منطقه ای یانگ تسه دلتا، کیفیت محصول عرضه و خدمات خوب استفاده؛ تلاش زیادی برای ترویج نام تجاری ما "پرواز" و تبدیل شدن به یک تولید کننده معروف در این زمینه هیدرولیک و پنوماتیک جهانی است.

تحقیق و توسعه

پرواز اتوماسیون همکاری با بسیاری از دانشگاه های معروف، بسیاری از پرسنل حرفه ای و فنی خود جلب کرده اند به ما بپیوندید، در حال حاضر 25 درصد از تمام کارکنان حساب، این شرکت دارای بخش R & D، با قدرت قوی علمی و فن آوری، تجربه غنی و حرفه ای، تولید عالی و تجهیزات پردازش، به طور مستقل می تواند طراحی، توسعه و تولید انواع قطعات پنوماتیک و مجموعه کاملی از تجهیزات، نوآوری ثابت، به خوبی از طراحی محصول تا عملیات تولید، مشتریان با ارائه محصولات با کارایی بالا.

با کیفیت برتر، قیمت رقابتی، از مشتریان به شناخت دیده همه بیش از 70 کشور.

  • تصاویر
  • خط تولید
  • OEM / ODM
  • تحقیق و توسعه
اطلاعات تماس
اطلاعات تماس: Mr. Jaren
تلفن: 0086-15257858856
فکس: 86-152-57858856
مخاطب
برای ما ایمیل کنید