ATOS SAGAM DC24V ISO 6264 350 بار شیر فشار هیدرولیک SAGAM-10/350 10S SAGAM-20/50 10S
ATOS  SAGAM DC24V ISO 6264 350 Bar Hydraulic Pressure Relief Valve SAGAM-10/350 10S SAGAM-20/50 10S
جزئیات محصول:
محل منبع: ایتالیا چین
نام تجاری: ATOS
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: 45-168USD
جزئیات بسته بندی: کیسه های پلی، جعبه، کارتن، پالت
زمان تحویل: 3-12 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن يونين، ميني گرام، پي پال
قابلیت ارائه: 500 عدد در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
حداکثر فشار: 35 مگا پاسکال محدوده فشار [bar: 1
کلاس عایق: H 180°C تحمل ولتاژ تغذیه: ± 10%
تنظیم فشار: 50; 100; 210; 350 بار سیالات - دما: -40-120 درجه سانتیگراد
سطح نصب: اندازه ISO 4401 10 درجه حفاظت مطابق DIN EN 60529: IP65
برجسته کردن:
دریچه فشار هیدرولیک 24V
شیر فشار هیدرولیک ۳۵۰ بار
دریچه کاهش فشار برای سیستم هیدرولیک
ATOS SAGAM DC24V ISO 6264 350bar شیر فشار SAGAM-10/350 10S SAGAM-20/50 10S