Festo QSL-G3/8-10 QSL-G3/8-10-20 QSL-G3/8-12 QSL-G3/8-12-20 سری QSL فیت های L
جزئیات محصول:
محل منبع: آلمان، چین
نام تجاری: Festo, AIRWOLF or OEM
شماره مدل: QSL-G3/8-10، QSL-G3/8-10-20، QSL-G3/8-12، QSL-G3/8-12-20
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: 0-1USD
جزئیات بسته بندی: جعبه، کارتن، پالت، کیسه های پلاستیکی
زمان تحویل: 1-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 5000 PCS در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
مواد مهر و موم لوله: NBR فشار عملیاتی: -0.95~14bar (آب: حداکثر 0.6 مگاپاسکال در حداکثر 50 درجه سانتیگراد)
محدوده دمای کاری: -10 ~ 80 ℃ اتصال پنوماتیک، پورت 1: G3/8
برجسته کردن:
فستو QSL L-شکل فشرده سازی
لوازم لوله های پنوماتیک با گارانتی
لوازم فشار QSL-G3/8
کد سفارش:
کد محصول اتصال بندر1 اتصال بندر2 قسمت شماره مقدار بسته بندی
QSL-G3/8-10 رشته نر G3/8 OD لوله: 10 میلی متر 186123 10
QSL-G3/8-10-20 رشته نر G3/8 OD لوله: 10 میلی متر 132056 20
QSL-G3/8-12 رشته نر G3/8 OD لوله: 12 میلی متر 186124 10
ورق اطلاعات:
داده های فنی عمومی ️ نخ نر متریک و G
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته نر M5 رشته نر G1/8 رشته نر G1/4 رشته نر G3/8 رشته نر G1/2 رشته نر G3/4
طراحی اصل فشار-کشش
موقعیت نصب اختیاری
نوع مهر و موم بر روی پلگ پیچ خورده حلقه مهر و موم
چرخش اسمی 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 15.5 Nm 26 Nm 20 Nm
میزان تحمل برای گشتاور تکیه نامی ± 20٪
وزن محصول 8... 13 گرم 7.7... 31 گرم 13... 48 گرم 20... 97 گرم ۳۳... ۱۵۸ گرم 91.2 گرم
داده های فنی عمومی
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته نر R1/8 رشته نر R1/4 رشته نر R3/8 رشته نر R1/2
طراحی اصل فشار-کشش
موقعیت نصب اختیاری
نوع مهر و موم بر روی پلگ پیچ خورده پوشش
اندازه اسمی 2.4... 6 میلی متر 2.8... 8.5 میلی متر 4.2... 11 میلی متر 6.3... 13 میلی متر
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته زنانه G1/8 رشته زنانه G1/4 رشته زنانه G3/8 رشته زنانه G1/2
داده های فنی عمومی
شرایط عملیاتی و محیط زیست:
توجه به فشار کار آب: حداکثر 0.6 MPa در حداکثر 50°C