QSL-G1/4-12 QSL-G1/4-12-20 QSL-G3/8-8 QSL-G3/8-8-50 Festo سری QSL فشرده سازی L
جزئیات محصول:
محل منبع: آلمان، چین
نام تجاری: Festo, AIRWOLF or OEM
شماره مدل: QSL-G1/4-12، QSL-G1/4-12-20، QSL-G3/8-8، QSL-G3/8-8-50
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: 0-1USD
جزئیات بسته بندی: جعبه، کارتن، پالت، کیسه های پلاستیکی
زمان تحویل: 1-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 5000 PCS در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
مواد مهر و موم لوله: NBR فشار عملیاتی: -0.95~14bar (آب: حداکثر 0.6 مگاپاسکال در حداکثر 50 درجه سانتیگراد)
محدوده دمای کاری: -10 ~ 80 ℃ اتصال پنوماتیک، پورت 1: G1/4، G3/8
برجسته کردن:
فستو QSL L-شکل فشرده سازی
کانکتور لوله ی پنوماتیک شکل L
تجهیزات پنوماتیک سری QSL G1/4
کد سفارش:
کد محصول اتصال بندر1 اتصال بندر2 قسمت شماره مقدار بسته بندی
QSL-G1/4-12 رشته نر G1/4 OD لوله: 12 میلی متر 186351 10
QSL-G1/4-12-20 رشته نر G1/4 OD لوله: 12 میلی متر 132054 20
QSL-G3/8-8 رشته نر G3/8 OD لوله: 8 میلی متر 186121 10
QSL-G3/8-8-50 رشته نر G3/8 OD لوله: 8 میلی متر 132055 50
ورق اطلاعات:
داده های فنی عمومی ️ نخ نر متریک و G
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته نر M5 رشته نر G1/8 رشته نر G1/4 رشته نر G3/8 رشته نر G1/2 رشته نر G3/4
طراحی اصل فشار-کشش
موقعیت نصب اختیاری
نوع مهر و موم بر روی پلگ پیچ خورده حلقه مهر و موم
چرخش اسمی 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 15.5 Nm 26 Nm 20 Nm
میزان تحمل برای گشتاور تکیه نامی ± 20٪
وزن محصول 8... 13 گرم 7.7... 31 گرم 13... 48 گرم 20... 97 گرم ۳۳... ۱۵۸ گرم 91.2 گرم
داده های فنی عمومی
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته نر R1/8 رشته نر R1/4 رشته نر R3/8 رشته نر R1/2
طراحی اصل فشار-کشش
موقعیت نصب اختیاری
نوع مهر و موم بر روی پلگ پیچ خورده پوشش
اندازه اسمی 2.4... 6 میلی متر 2.8... 8.5 میلی متر 4.2... 11 میلی متر 6.3... 13 میلی متر
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته زنانه G1/8 رشته زنانه G1/4 رشته زنانه G3/8 رشته زنانه G1/2
داده های فنی عمومی
شرایط عملیاتی و محیط زیست:
توجه به فشار کار آب: حداکثر 0.6 MPa در حداکثر 50°C