QSL-G3/8-16 QSL-G1/2-12 QSL-G1/2-12-20 QSL-G1/2-16 QSL-G1/2-16-20 فستو سری QSL فشاری L-Fitting
جزئیات محصول:
محل منبع: آلمان، چین
نام تجاری: Festo, AIRWOLF or OEM
شماره مدل: QSL-G3/8-16، QSL-G1/2-12، QSL-G1/2-12-20، QSL-G1/2-16، QSL-G1/2-16-20
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: 0-1USD
جزئیات بسته بندی: جعبه، کارتن، پالت، کیسه های پلاستیکی
زمان تحویل: 1-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 5000 PCS در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
مواد مهر و موم لوله: NBR فشار عملیاتی: -0.95~14bar (آب: حداکثر 0.6 مگاپاسکال در حداکثر 50 درجه سانتیگراد)
محدوده دمای کاری: -10 ~ 80 ℃ اتصال پنوماتیک، پورت 1: G3/8، G1/2
اتصال پنوماتیک، پورت 2: OD لوله: 12mm، 16mm محیط کار: هوای فشرده مطابق ISO 8573-1:2010 [7:-:-]، آب (مایع، بدون یخ)