QST-10-8 QST-10-8-50 QST-12-8 QST-12-10 QST-12-10 QST-12-10-20 سری Festo QST کانکتور T
جزئیات محصول:
محل منبع: آلمان، چین
نام تجاری: Festo, AIRWOLF or OEM
شماره مدل: QST-10-8، QST-10-8-50، QST-12-8، QST-12-10، QST-12-10-20
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: 0-1USD
جزئیات بسته بندی: جعبه، کارتن، پالت، کیسه های پلاستیکی
زمان تحویل: 1-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 5000 PCS در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
مواد مهر و موم لوله: NBR فشار عملیاتی: -0.95~14bar (آب: حداکثر 0.6 مگاپاسکال در حداکثر 50 درجه سانتیگراد)
محدوده دمای کاری: -10 ~ 80 ℃ اتصال پنوماتیک، پورت 1: OD لوله: 10 میلی متر، 12 میلی متر
برجسته کردن:
کانکتور سری T Festo QST
کانکتور T با فشار پنوماتیک
لوازم لوله Festo QST
کد سفارش:
کد محصول اتصال بندر1 اتصال بندر2 قسمت شماره مقدار بسته بندی
QST-10-8 OD لوله: 10mm OD لوله: 8mm 153136 10
QST-10-8-50 OD لوله: 10mm OD لوله: 8mm 130822 50
QST-12-8 OD لوله: 12mm OD لوله: 8mm 130615 10
QST-12-10 OD لوله: 12mm OD لوله: 10mm 153137 10
QST-12-10-20 OD لوله: 12mm OD لوله: 10mm 130823 20
ورق اطلاعات:
داده های فنی عمومی ️ نخ نر متریک و G
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته نر M5 رشته نر G1/8 رشته نر G1/4 رشته نر G3/8 رشته نر G1/2 رشته نر G3/4
طراحی اصل فشار-کشش
موقعیت نصب اختیاری
نوع مهر و موم بر روی پلگ پیچ خورده حلقه مهر و موم
چرخش اسمی 1.2 Nm 5.4 Nm 9 Nm 15.5 Nm 26 Nm 20 Nm
میزان تحمل برای گشتاور تکیه نامی ± 20٪
وزن محصول 8... 13 گرم 7.7... 31 گرم 13... 48 گرم 20... 97 گرم ۳۳... ۱۵۸ گرم 91.2 گرم
داده های فنی عمومی
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته نر R1/8 رشته نر R1/4 رشته نر R3/8 رشته نر R1/2
طراحی اصل فشار-کشش
موقعیت نصب اختیاری
نوع مهر و موم بر روی پلگ پیچ خورده پوشش
اندازه اسمی 2.4... 6 میلی متر 2.8... 8.5 میلی متر 4.2... 11 میلی متر 6.3... 13 میلی متر
اتصال پنوماتیک، پورت 1 رشته زنانه G1/8 رشته زنانه G1/4 رشته زنانه G3/8 رشته زنانه G1/2
داده های فنی عمومی
شرایط عملیاتی و محیط زیست:
توجه به فشار کار آب: حداکثر 0.6 MPa در حداکثر 50°C
محیط کار هوا فشرده با استاندارد ISO 8573-1:2010 [7:-:-]
آب (سیال، بدون یخ)
یادداشت در مورد وسیله عملیاتی و خلبان امکان استفاده از روغن
آب: رشته G فقط با حلقه مهر و موم نوع OL به عنوان لوازم جانبی اضافی امکان پذیر است
کلاس مقاومت در برابر خوردگی CRC 1) ۱- فشارهای خوردگی کم
طبقه بندی دریایی گواهینامه را ببینید
1) اطلاعات بیشتر www.festo.com/x/topic/kbk
مواد:
خانه های مادی آلومینیوم آنودیزه شده، مس، نیکل شده، PBT
حلقه آزادسازی مواد POM
رنگ حلقه آزاد کننده آبی
مواد مهر لوله NBR
قطعه ی کلیمپ لوله ای فولاد فولادی فولادی
یادداشت در مورد مواد تطابق با RoHS
ماده مغز مس نیکل شده
مواد بولت هول مس نیکل شده
ابعاد:
استانداردهای کیفیت:
نمونه ها:
خدمات بعد از فروش:
مزیت رقابتی:
ویژگی های محصول ما: خدمات ما تضمین:
2) کیفیت خوب 2) نمونه های رایگان (مشتری هزینه تحویل را پرداخت می کند)
3) بسته بندی حرفه ای 4) 1 سال گارانتی
4) تولید بر اساس دستورالعمل های مشتریان 5) عکس ها و فیلم ها در طول تولید در دسترس هستند.
5) هیچ تاخیر حمل و نقل 6) بازرسی بارگیری و ارسال عکس بارگیری قبل از حمل
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
Based on 50 reviews for this supplier
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
0%