SMC VBA 2 برابر VBA10A-02 VBA40A-04GN تنظیم کننده تقویت کننده 1.6Mpa پنوماتیک
جزئیات محصول:
محل منبع: چین ژاپن
نام تجاری: SMC ,OEM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1PCS
قیمت: 35-225USD
جزئیات بسته بندی: کارتن، پالت
زمان تحویل: 2-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، Western Union، Paypal، Alipay
قابلیت ارائه: 20 عدد در روز
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
مایع: هوای فشرده نسبت افزایش فشار: 2 تا 4 بار (11A)
حداکثر سرعت جریان (L/MIN): 10A: 230 20A:1000 40A:1900 22A:1000 42A:1900 43A: 1600 11A:70 محدوده فشار را تنظیم کنید (Mpa): 10A: 0.2 تا 2.0 20A و 40A: 0.2 تا 1.0 22A و 42A: 0.2 تا 1.0 43A: 0.2 تا 1.6 11A: 0.4 تا 2.0
فشار ثابت (MPa): 10A: 3 20A و 40A: 1.5 دمای محیط و سیال: 2 تا 50 درجه سانتی گراد (بدون یخ زدن)